Obejdzie się bez zaświadczenia o zarobkach

Z pewnością są takie dokumenty, które mogą być dość trudne do zdobycia, a co się z tym wiąże ich zorganizowanie może zabrać nam więcej czasu niż planowaliśmy. Na szczęście, jak szybko się przekonamy, przy zaciąganiu pożyczek pozabankowych będziemy potrzebowali tylko takich dokumentów, do których mamy łatwy dostęp i które sami jesteśmy w stanie zorganizować. To właśnie sprawi, że zorganizowanie takich pożyczek nie będzie zabierało nam wiele czasu.

Nie trzeba iść do szefa

Jedną z ważniejszych informacji, jakie tutaj uzyskamy, będzie z pewnością fakt, że nie będziemy musieli iść do szefa, aby udzielił nam on zaświadczenia o zarobkach. To oznacza, że nie będziemy musieli mieć informacji o tym, jakie były nasze zarobki w ciągu kilku ostatnich miesięcy, bo po prostu firmy pożyczkowe takiej informacji nie będą potrzebowały. To znowu oznacza, że nasz pracodawca nawet nie będzie musiał wiedzieć, że potrzebujemy pieniądze.

Bez BIK także się obejdzie

Innym dokumentem, który chcą banki, a z którym dość długo się czeka, jest z pewnością pismo z BIK, informujące o tym, czy mamy jakieś zaległości w opłatach, albo czy kiedyś spóźniliśmy się z jakąś ratą. Tutaj tego także nie potrzeba, a więc będzie to oznaczało, że nie tylko zyskamy sporo czasu, ale też spóźnienie z zapłatą raty, jakie nam się zdarzyło przed wielu laty, nie będzie teraz miało wpływu na to, czy uzyskamy pożyczkę czy nie.

Warto zobaczyć jakich dokumentów nie będziemy tutaj potrzebowali, tak abyśmy mieli pewność, że nie będziemy tracili czasu na ich zorganizowanie.